Pożyczka ratalna w czasie pandemii – szybki przegląd instytucji pożyczkowych

248
pożyczka ratalna
pożyczka ratalna

Zastanawiasz się, gdzie złożyć wniosek o pożyczka ratalna pozabankowa w czasie koronawirusa, aby otrzymać gotówkę? Sprawdź nasz szybki przegląd firm pożyczkowych aktywnych na rynku pomimo pandemii. Na rynku dostępnych jest wiele firm pożyczkowych. Jednakże w obecnym czasie część z nich wstrzymała przyjmowanie wniosków, o czym informują na swoich stronach internetowych. Aby dowiedzieć się, gdzie warto zawnioskować, aby otrzymać gotówkę przeczytaj ten artykuł.

Szybki przegląd instytucji pozabankowych udzielających pożyczek ratalnych w czasie koronawirusa.

Smartney – oferuje pożyczki przez internet na całkiem wysokie kwoty, nawet do 60 000 zł ze spłatą do 60 miesięcy. Deklarują szybki proces z minimum formalności i wypłatą na konto.

Provident – w tej firmie można znaleźć pożyczki do 15 000 złotych ze spłatą w równych miesięcznych ratach. Proces wnioskowania jest dosyć długi i koniczne jest założenie konto. Firma deklaruje szybką wypłatę gotówki na konto po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

Mondeo Now – na stronie firmy zamieszczono ofertę do 20 000 zł z maksymalnym okresem spłaty 48 miesięcy. Czas oczekiwania na decyzję kredytową to 5-15 minut, a po otrzymaniu pozytywnej decyzji, pożyczkę ratalną otrzymasz na konto. Tak jak w przypadku Provident, aby wnioskować o pożyczkę ratalną konieczne jest założenie konta.

LoanMe – w ofercie przedstawiono pożyczkę do 1 000 zł z okresem spłaty 5 tygodni. Wnioskowanie o pożyczka ratalna odbywa się telefonicznie podczas rozmowy z konsultantem. Na decyzje czeka się do 15 minut, a po akceptacji pieniądze wypłacane są przelewem na rachunek bankowy.

KredytOK – w tej firmie można znaleźć pożyczkę na 4 raty do 5 000 zł. Wnioskowanie odbywa się podczas rozmowy z konsultantem, na końcu której otrzymujemy informację o decyzji pożyczkowej. Gotówkę możemy otrzymać przelewem na konto, za pośrednictwem czeku GIRO lub wybrać dowóz przez mobilnego doradcę. Wystarczy wysłać krótki wniosek lub zadzwonić na infolinię. Nie trzeba zakładać konta.

Wonga – jako jedna z nielicznych firm pożyczkowych reklamuje bezkosztową przerwę w spłacaniu. Pożyczka ratalna, o jaką można wnioskować sięga 10 000 zł ze spłatą do 36 miesięcy.

pożyczka ratalna
pożyczka ratalna

Wnioskując w powyższych firmach możesz liczyć na przedstawienie oferty i kontakt z Doradcą Klienta. Informacje przedstawione na stronach są zaktualizowane, pod numerem kontaktowym można liczyć na wsparcie, po wysłaniu formularza, wniosek nie wpada w czarną dziurę.
Zestawienie firm przygotowano w oparciu o listę aktywnych ofert na stronie bankier.pl oraz na podstawie informacji przedstawionych na stronach firm pożyczkowych.