Pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego

954

Weryfikacja wniosku bez przelewu? To możliwe!

Polskie prawo nakłada na firmy pożyczkowe obowiązek weryfikowania tożsamości pożyczkobiorców.
Jednym ze sposobów jest przelew weryfikacyjny. Kwota takiego przelewu zazwyczaj wynosi od 1 grosza do 1 złotego. Metoda ta pozwala ograniczyć formalności i czas do minimum ale nie każdy chce z niej korzystać. Czy istnieje pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego?

Metoda potwierdzania tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego poza wieloma zaletami ma także i wady. Jedną z nich, najczęściej wymienianą przez klientów firm pożyczkowych jest oczekiwanie na zaksięgowanie przelewu w firmie świadczącej usługi finansowe. Opóźnienie to zdarza się gdy posiadamy konto w innym banku niż firma której chcemy wysłać przelew weryfikacyjny. Wówczas jesteśmy skazani na oczekiwanie na sesje księgowań międzybankowych.  Są jednak sposoby by to obejść. Jakie?

Pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego w oddziale

Przyzwyczailiśmy się już chyba do tego, że większość rzeczy możemy załatwić bez wychodzenia z domu. Usługi przez Internet cieszą się obecnie największą popularnością, ale osoby starszej daty prawdopodobnie ucieszy informacja, że wciąż istnieje możliwość skorzystania z pożyczki w oddziale firmy. Taką możliwość oferuje między innymi firma pożyczkowa kredytOK. Posiada ona niemalże 100 oddziałów obsługi stacjonarnej w całej Polsce.

Pożyczka w oddziale KredytOK
Biorąc pożyczkę w oddziale KredytOK możemy skorzystać z pomocy doradców finansowych którzy najlepiej dobiorą ofertę do naszych potrzeb.

Instantor i Komtomatik alternatywą dla przelewów weryfikacyjnych

Jeśli chcemy natychmiastowo potwierdzić naszą tożsamość, możemy wykorzystać do tego celu aplikację Instantor i Kontomatik. Umożliwiają one firmom finansowym wgląd w historię transakcji naszego konta.

Aplikacja Instantor działa na zasadzie tzw. Screenscrapingu. Oznacza to, że użytkownik loguje się na swoje konto bankowe a aplikacja pobiera wszystkie ważne dla pożyczkodawcy informacje takie jak imię, nazwisko, adres a także… historia operacji bankowych na podstawie których wyliczana jest nasza wiarygodność kredytowa. Mimo tego, aplikacja odznacza się dość dużą dyskrecją ponieważ wszystkie procesy są zautomatyzowane.

Aplikacja Kontomatik to produkt znanej na rynku firmy Kontomierz.pl Sp. z o.o..
Aplikacja działa na podobnych zasadach do Instantora  a więc przekazuje pożyczkodawcy informacje takie jak Twoje dane osobowe oraz dane finansowe. Ciekawą innowacją jest fakt, że aplikacja umożliwia pożyczkodawcy wgląd w Twój scoring kredytowy.

Czy to bezpieczne?

Korzystanie z aplikacji jest bezpieczne o ile nie udostępnimy nikomu naszych danych logowania do konta w banku. Wszystkie przekazywane przez aplikacje dane są szyfrowane i nigdzie nie są przechowywane. Można więc powiedzieć, że bezpieczeństwo takich metod weryfikacji wniosków jest porównywalne ze standardowymi przelewami weryfikacyjnymi – ale dużo szybsze i wygodniejsze.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...