Duże udogodnienia dla klientów. Punkty opłat Monetia w oddziałach KredytOK

423
Punkt Opłat Monetia w KredytOK

Monetia, jedna z największych polskich spółek transakcyjnych, świadczy swoje usługi w 103 oddziałach zarządzanych przez właściciela marki KredytOK. Właścicielem tym jest Spółka Akcyjna Capital Service, będąca członkiem Związku Przedsiębiorców Finansowych w Polsce.

W ofercie firmy znajdują się produkty własne, tj. pożyczki odnawialne oraz ratalne, a także produkty innych podmiotów: kredyty bankowe, ubezpieczenia oraz punkty opłat. Monetia wyposażyła oddziały KredytOK w system transakcyjny, zwiększając tym samym zakres świadczonych przez nie usług. Kluczową zmianą, wprowadzoną z myślą o korzyściach klientów, było wprowadzenie niskoprowizyjnej obsługi płatności gotówkowych, tj. czynszy, opłat abonamentowych. W każdym oddziale KredytOK funkcjonuje Punkt Opłat Monetia.

Tabela opłat, prowizji Punktu Opłat Monetia w KredytOK.

Czynsz, fundusz remontowy 2,50 zł
Energia 2,50 zł
Gaz 2,50 zł
Inne 2,50 zł
Raty kredytów 2,50 zł
TV kablowa 2,50 zł
Telefony komórkowe 2,50 zł
Telefony stacjonarne 2,50 zł
US 3,50 zł
Ubezpieczenia 2,50 zł
ZUS/ KRUS 3,50 zł
RTV 2,50 zł
*w tabeli powyżej podano ceny brutto

Placówki objęte współpracą, zostały wzbogacone o elementy wizualizacji Monetii. Doradcy z oddziałów KredytOK przyjmują i realizują wpłaty gotówkowe klientów detalicznych. Klienci mogą szybko i bez długich kolejek opłacić wszystkie swoje rachunki w Punktach Opłat Monetia.
To nie wszystkie korzyści, z których mogą korzystać klienci KredytOK. Dla stałych klientów przygotowano program lojalnościowy „Co 10 wpłata gratis”. Jeśli opłacisz rachunki w KredytOK dziesiąty raz z rzędu, prowizja nie zostanie naliczona.

Poznaj Regulamin Programu Lojalnościowego – Przeczytaj: Regulamin programu lojalnosciowego MONETIA
Tu znajdziesz regulamin „Co 10. Wpłata gratis!” – Przeczytaj: Regulamin „Co 10 wpłata GRATIS”