Jak sprawić by szybka pożyczka była jeszcze szybsza?

588

Szybka pożyczka może być w 15 minut na Twoim koncie

Firmy pożyczkowe dosłownie prześcigają się w udoskonalaniu ofert dla klientów.
Nic dziwnego, konkurencja na rynku pożyczkowym jest olbrzymia i stale rośnie.
Firmy pożyczkowe zdają sobie sprawę, że ich największą przewagą nad kredytami bankowymi jest szybkość i łatwość w uzyskaniu środków finansowych przez klientów. Szybka pożyczka, nawet w 15 minut na koncie klienta to już praktycznie standard w firmach pożyczkowych.

Jak znaleźć firmę pożyczkową która najszybciej udzieli pożyczki?

Łatwo się pogubić w natłoku ofert szybkich pożyczek – prawie każda firma próbuje skusić tym sloganem swoich klientów. Jak z nich wszystkich wybrać tą która najszybciej wypłaci nam gotówkę? Na co zwrócić uwagę?

 • Godziny pracy biura obsługi klienta
  Taka informacja powinna być podana na stronie każdej firmy pożyczkowej.
  Warto zwrócić na to uwagę ponieważ w przypadku jakichkolwiek problemów podczas procesu składania czy weryfikacji wniosku będziemy mieli do kogo zwrócić się o pomoc. To znacznie przyśpieszy cały proces.
 • W jakich bankach firma posiada swoje konta
  Jeśli firma udzielająca chwilówek posiada konto w tym samym banku co my, możemy być pewni, że nasz przelew weryfikacyjny dotrze praktycznie natychmiastowo, podobnie będzie z wypłatą pożyczki. Obecnie standardem jest już to, że firmy posiadają konta w kilku bankach dla wygody klientów.
 • Czy firma honoruje przelewy ekspresowe
  Jeśli firma wymaga w procesie weryfikacji wniosku przelewu weryfikacyjnego a nie posiada konta w naszym banku, warto upewnić się czy honoruje przelewy ekspresowe. To znacznie przyśpiesza cały proces.
 • Czy istnieje możliwość weryfikacji wniosku za pomocą Instantora lub Kontomierza?
  Instantor oraz Kontomierz to usługa umożliwiająca natychmiastową weryfikację tożsamości oraz oszacowanie zdolności pożyczkowej. Nie każdy się jednak na nią godzi ponieważ umożliwia pożyczkodawcy wgląd w historię naszych transakcji na koncie bankowym.
 • Jakie jeszcze formalności są wymagane w procesie weryfikacji wniosku?
  Łatwo się domyślić, że im mniej formalności tym szybsza wypłata pożyczki. Niektóre firmy poza przelewem weryfikacyjnym wymagają od swoich klientów np. skanu dowodu lub wyciągu z konta bankowego. Niestety wydłuża to czas obsługi wniosku pożyczkowego ponieważ wszystkie te dane muszą zostać przez kogoś zweryfikowane.

Co jeszcze możemy zrobić aby pożyczka szybciej do nas doszła?

Przed wysłaniem wniosku warto sprawdzić czy nigdzie się nie pomyliliśmy, czy dane które podaliśmy są poprawne i zgodne z prawdą. Czy zaznaczyliśmy wszystkie wymagane do weryfikacji wniosku zgody – np. zgody na odpytanie baz informacji gospodarczej. Czy dane z wniosku są takie same jak dane z przelewu bankowego?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...